Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 255

Erdély Miklós: Kollapszus Orv. Párizs, 1974, Magyar Műhely. Első kiadás. Kiadói papírkötés.   Erdély Miklós (1928-1986) építész, író, költő, képzőművész, filmrendező, teoretikus verseskötete. Az író, a mű megjelenésének évében, 1974-ben Kassák-díjat nyert.
16614.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Divis, Jan, Markenzeichen auf Silber. [Ezüst fémjelek]. Prága, 1978, Artia. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16615.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,20
13,14
Pallai Sándor: Ötvösség, nemesfémipar, divatékszer készítés. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1983, Műszaki Könyvkiadó. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
16616.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Sisa Béla: Száz fénykép-száz népi műemlék. Fotónapló a Kárpát-medence nép építészeti emlékeiről. Fekete Könyvek 8. Békéscsaba, 1987, Békés Megyei Tanács VB. Rendkívül gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
16617.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Benedek Katalin: Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955) alkotói pályájának főbb állomásai. Békéscsaba, 2005, Munkácsy Mihály Múzeum. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16618.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Brevier der Kunst in Haus und Leben. Leipzig, cca 1880 Spamer 250p. Kiadói aranyozott vászon kötésben
16619.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Rerrich Béla: Kertes ház. Hogyan építsem meg kertes házamat és hogy rendezzem be a házi kertemet? Bp.,[1921.],Franklin. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, foltos.
16620.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
22
Andrássy Kurta János: A magyar nép szobrászata. I. köt. (Unicus!) Dr. Kádár Zoltán előszavával. Bp., 1944, ABC, 68+(6) p. + LXXVI t. (fekete-fehér képtáblák). Első kiadás! Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos papír védőborítóban, az utolsó néhány lap sérült, helyenként ázásnyomokkal.
16621.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
16622.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Antonio Paolucci: Ravenna. Firenze, 1983., Edizione Salbaroli. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a könyvtest részben elvált a borítótól.
16623.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Wehner Tibor: Galambos Tamás. (Kiállítási katalógus). Mai Magyar Képzőművészet 9. Bp., 2009, Faur Zsófi Galéria. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16624.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
Vida György - Murádin Jenő: Kádár Géza. Nyíregyháza, 2005, Séfer Kft., 72 p. + XXIV. t. (reprodukciók). Színes képekkel, Kádár Géza (1878-1952) nagybányai festőművész alkotásainak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
16625.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,02
9,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft