8 500 Ft
A "Borászati Lapok" zsebnaptára az 1901. évre. Szerk.: Drucker Jenő. Kiadja a "Borászati Lapok" kiadóhivatala. Második évfolyam. Bp., 1901, "Pátria", 2 sztl. lev.+ 296+2 p. + 12 sztl. lev. Kiadói félvászon-kötés, névbejegyzéssel, két lapon ceruzás jegyzettel, a kötés kissé sérült, az utolsó pár lap a kötésnél szakadt, a könyv végén a reklámok előtt (12 sztl. lev.) előtt pár lap hiányzik.