Grosics Gyula: Így láttam a kapuból. Grosics Gyula (1926-2014) az Aranycsapat kapusa által ALÁÍRT példány. Bp., 1963, Sport. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóval,
2 db Tenisszel kapcsolatos könyv: The encyclopedia of tennis - 100 years of great players and events. 1974 Rainbird, kissé szakadt papír védőborítóval + Eugene Scott: Tennis: Game of motion. Vászonkötésben, papír védőborítóval
Tadeusz Piotrowski: Viharban, fagyban. Világjárók 182. Bp., 1988, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
Dr. Szily József: Maróczy Géza élete és pályafutása. (100 válogatott játszmával). Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal. Megjelent 3200 példányban.