Gene Gurney: The war in the air. A picotral history of Wold War II Air Force in combat. With a foreword by General Curtis E. LeMay. New York,én., Crown Publishers. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.