2 000 Ft
[Zsalozovits Józsefné Doletskó Teréz (1818-1883)] Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Ezernél több ételkészÃtési utasÃtással. Igazi magyar konyha. Bp., 1916, Athenaeum, XVI+484 p. Tizenkettedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, pótolt gerinccel, viseltes, kopott borÃtóval, kissé foltos, helyenként sérült lapokkal, hiányzó elÅ‘zéklappal.