Órák Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2788315
12286
432
Watches
Gyöngyház számlapos kavrc női karóra. Bőr szíjjal 20x20 mm 2788313
12287
432
Watches
Omikron kézi felhúzós karóra. Szép számlappal, Működik, régi bőr szíjjal d: 38 mm 2788321
12288
432
Watches
DF kvarc divatóra új elemmel. Működik d: 46 mm 2695198
12289
432
280000
Watches
Ezüst (Ag) A. Lange & Söhne Glashütte zsebóra, jelzett szerkezet. Jelzett, működő, de tisztításra szoruló állapotban. d:50mm / Silver Glashütte pocket watch
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
2748484
12290
432
Watches
Vigilant zsebóra, mechanikus szerkezettel, niellós jellegű szép fém tokkal. Működő szerkezet, repedt számlappal, üveg nélkül 2759947
12291
432
19000
Watches
Aranyozott ezüst(Ag) női karóra, mechanikus, jelzett, kopásnyomokkal, üveglapon kis karcolások, jár, bruttó: 19,2 g 2765080
12292
432
11000
Watches
Enicar automata női karóra, bőr szíjjal, dátum funkcióval. Frissen szervízelt, működő állapotban, d: 20 mm 2765074
12293
432
Watches
Daniel Wellington kvarc karóra, eredeti bőr szíjjal. Jelzett, működő, jó állapotban, új elemmel, d: 40 mm 2710073
12294
432
Watches
Duplafedeles, ezüst külső tokos Remontoir zsebóra, másodpercmutatós, hiányzó óra- és percmutatóval, kopott számlappal, a fedél belsejébe karcolt felirattal, d: 40 mm + Junghans fémtokos zsebóra lánccal, másodpercmutatós, d: 40 mm 2765598
12295
432
24000
Watches
Ribatex svájci, kézi felhúzós karóra, dátumablakos, működő állapotban, kopott számlappal 26x28 mm 2788308
12296
432
Watches
Ancre kézi felhúzós karóra. Szép számlappal Működik, régi bőr szíjjal d: 34 mm 2530794
12297
432
Watches
Ritex art deco svájci zsebóra, kissé kopott fekete számlappal, nem működik. d: 47 mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft