34014.
432. Lezárult gyorsárverés
Külföldi emlékveretek, plakettek
180 000 Ft
466,32 EUR, 514,29 USD
DN "A világ első bélyegei" 76db-os, majdnem teljes (1db hiányzik!) jelzett, aranyozott Ag bélyegérem szett bordó színű műbőr borítású albumban, külön műbőr tokban a hozzájuk tartozó tanúsítványokkal és egy lupéval. Limitált példányszámban készíttette a Postavezetők Nemzetközi Társasága, verték az amerikai Franklin Pénzverdében. T:PP patina ND "The World's First Stamps" 76-piece, almost complete (1 piece is missing!) marked, gold-plated Ag stamp-shaped medallion set in a burgundy faux leather-covered album, in a separate faux leather case with the accompanying certificates and a magnifying glass. It was issued in a limited number of copies by the International Society of Postmasters, strucked at the Franklin Mint. C:PP patina