32059.
432. Lezárult gyorsárverés
Magyar orvosi emlékérmek és plakettek
7 000 Ft
18,13 EUR, 20,00 USD
Edvi Illés György (1911-?) 1939. "PROF. VEREBÉLY TIBOR 1914-1939 MEDICINA ARS DIVINA, MEDICUS HOMO CADUCUS" egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:1- patina, kis ph / Hungary 1939. "PROF. TIBOR VEREBÉLY 1914-1939 MEDICINA ARS DIVINA, MEDICUS HOMO CADUCUS" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (68mm) C:AU patina, small edge error HPII 714.