Kristály talpaspohár, aranyozott széllel, Franciaország, Saint Luis, B... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~2000100/Kristaly-talpaspohar-aranyozott-szellel-Franciaorszag-Saint-Luis-Baccarat-Jelzes-nelkul~II2753057
2753057
11753
432
Glass-objects
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,31 EUR , 5,71 USD
Leírás: Kristály talpaspohár, aranyozott széllel, Franciaország, Saint Luis, Baccarat, Jelzés nélkül. Kopásokkal, m: 13 cm
: karap_norbert