Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10603.
Jelzés nélkül, feltehetően 1940-50 körül működött alkotó: Hófehérke és a hét törpe. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 80x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Unsigned, probaly around 1940-50: Snow White and the Seven Dwarfs. Oil on canvas, slightly damaged. Framed. 80x110 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10604.
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Férfi portré, 1914. Olaj, karton. Hátoldalán Rippl-Rónai Ödön, Somogyvármegyei Múzeum Egyesület raglapjával, Szépművészeti Múzeum 137/88 sz. bírálati címkéjével. Dekoratív fakeretben, 37x26 cm
10607.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar (?) festő alkotása: Női portré. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x46 cm
10609.
Olvashatatlan jelzéssel, XX. eleje: Kalapok... (karikatúra Spányik Kornél, Márk Lajos stb. alakjaival). Ceruza, papír. Ernst Lajos gyűjteménye pecséttel. 20x26 cm. Üvegezett fakeretben.
10610.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XIX. sz. végén működött magyar festő: Pihenő lány, 1880-as évek. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Kissé foltos. Széleinél kissé sérült. 35x25,5 cm