10672.
433. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Kovács A jelzéssel: Alföldi tanya, 1932. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 13,5x20,5 cm