90 000 Ft
Fehér László (1953-): Hajléktalan vacsorája, 2014. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 37/90. 56x80 cm. Üvegezett fakeretben. / László Fehér (1953-): Supper of a homeless, 2014. Screenprint on paper, signed, numbered (37/90). 56x80 cm. Framed