1 600 Ft
4,24 EUR, 4,57 USD
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1932, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel, és foltos lapélekkel, kissé foltos lapokkal.