17338.
433. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
10 000 Ft
Bárd Oszkár: Liszt. SzÃnpadi regény. Kolozsvár, 1932, Erdélyi SzépmÃves Céh,(Minerva-ny.), 1 (cÃmkép) t.+243+VI+1 p. ElsÅ‘ kiadás! ,,E könyv elsÅ‘ kiadása kizárólag az Erdélyi SzépmÃves Céhtagjai számára készült. 280. számú példány." Névre szóló ex libris-szel. A cÃmlapon Liszt Ferencet ábrázoló linómetszettel. Kiadói félpergamen-kötés, kopott borÃtóval, foltos gerinccel, a gerincen kis sérülésnyommal.