Erdős Renée: Ősök és ivadékok I-II. köt. I. köt.: Az új sarj. II. köt.: Az élet királynője. A II. kötet a szerző által aláírt példány. Bp., 1920, Pallas. Bekötött eredeti színes, illusztrált papírborítókkal. Átkötött egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.