17347.
433. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Flammarion, Camille: Stella. Ford.: Tóth Béla. Bp., é.n., Légrády, VII+414+2 p. Második kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borÃtóval, kopott, foltos gerinccel, érdekes ajándékozási sorokkal.