10 000 Ft
Garay János újabb versei 1843-1847. Bp., 1848., Magyar Irodalomterjesztő Társulat, (Beimel-ny.),2+II+10+288 p. Benne Garay János ,,Petőfi Sándor emlékkönyvébe Pesten, mart. 15-kén 1848." c. versével is. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.