Gorman, Herbert: Új világ felé. Ford.: Tábori Kornél. I-II. köt. Bp.,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000024/Gorman-Herbert-Uj-vilag-fele-Ford-Tabori-Kornel-I-II-kot-Bp-1943-Nova-Kiadoi-fC3~II2800384
2800384
17622
433
Leírás: Gorman, Herbert: Új világ felé. Ford.: Tábori Kornél. I-II. köt. Bp., [1943], Nova. Kiadói félvászon-kötés, illusztrált, sérült kiadói papír védőborítóban.
: karap_norbert