1 600 Ft
4,24 EUR, 4,57 USD
Knittel, John: El Hakim. Egy orvos regénye. Ford.: Gaál Andor. I-II. köt. (Egy kötetben). Bp., [1944], Hungária. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, illusztrált, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.