3 600 Ft
Márai Sándor: A féltékenyek I-II. köt. Bp., 1937, Révai. Első kiadás. A borító rajza Fenyves Sándor (1907-1944) grafikus, illusztrátor, festő munkája. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban, szakadt, kissé sérült papírborítóval.-