8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Mikszáth Kálmán: A tekintetes vármegye. Igaz történetek. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1892, Révai, 6+172 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, az alsó sarkán kis folttal, két meglazult lappal, a címlapon kis szakadással, a címlap utáni lap szakadt.