Sövény Aladár (szerk.): Magyar-koreai szótár. Bp., 1957, Akadémiai. Ki... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000024/Soveny-Aladar-szerk-Magyar-koreai-szotar-Bp-1957-Akademiai-Kiadoi-egeszvaszon-kot~II2799825
2799825
17612
433
Leírás: Sövény Aladár (szerk.): Magyar-koreai szótár. Bp., 1957, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: karap_norbert