1 600 Ft
4,24 EUR, 4,57 USD
Szabó Magda 2 könyve: A Danaida. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + A pillanat (Creusais). Bp., 1990, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.