16614.
433. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
6 000 Ft
Die Kunstschätze Wiens herausgegeben vom Oesterreichischen Lloyd. I-II. köt. Triest, é.n. (cca 1850), Österreichischer Lloyd. Gazdag képanyaggal, egészoldalas metszetekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói dombornyomott félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.