16617.
433. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Jacob Burckhardt: Az olasz renaissance műveltsége. 104 műmelléklettel. Ford.: Elek Artúr. Bp., 1945, Dante. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borÃtóval, néhány kissé foltos lappal. Török RezsÅ‘ (1895-196) Ãró, újságÃró, regényÃró névbejegyzésével.