16766.
433. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
11
Janovics Jenő: A Farkas-utcai színház. Bp., 1941, Singer és Wolfner, 316+(2) p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képekkel illusztrálva. A borító Szathmáry István munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált, sérült, ragasztott papír védőborítóban.