D. Udvary Ildikó (szerk.): Káosz és rend. H. n., 2017, Magyar Alkotóművészek Orsz. E. 397 p. Többek közt Aknay János, ef Zámbó István, Matzon Ákos műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
1958 Műterem I. évf. 2-12. Szerk.: Aradi Nóra, Bortnyik Sándor, Domanovszky György, Farkas Zoltán, Murányi-Kovács Endre, Pogány Ö. Gábor. Néhol kopott, néhol foltos, illetve kissé szakadozott borítókkal.
Roisz Erzsébet: Pécs és Baranya. Pécs, 1996. Pécsi direkt. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. Az 1999-es mailáthpusztai regionális természetbarát találkozó pecsétjével és a résztvevők aláírásával
Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina (Offset-ny.), 12 p.+12 t. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói kissé sérült papírmappában, hiánytalan.
Vegyes képzőművészeti katalógus, nyomtatvány és folyóirat tétel: Lengyel representativ képzőművészeti kiállítás, 1928, katalógus + Csók István jubileumi kiállítása, 1955, katalógus + Hundert Jahre ungarische Kunst, katalógus +Michel Katalin, Cathy Michel (1931-) szobrászművész plakátjai, meghívói + Lys Gallery, Hungarian artists in New York, 1964 meghívó stb.