Sanctuary. Living Your Best Life at Home. Australian House & Garden. (Lakberendezési útmutató). Sydney, 2005, ACP. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, átlátszó műanyag védőborítóban.
Candace Ord Manroe: Uncluttered Storage Room by Room. (Rendszerezés és tárolás szobáról-szobára. Lakberendezési útmutató). New York, 1997, Friedman/Fairfax. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Alice Westgate: The Peaceful Home. Country Living. (Lakberendezési útmutató). New York, 1998, Hearst Books. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Szepesi Művészek a XIX-XX. században. A Szepesi Szövetség Képzőművészeinek kiállítása a Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület termeiben. 1937. március 11-29. Bp.,1937,Szepesi Szövetség,( Ifj. Keller Ernő-ny.), 17 sztl. lev.+25 t. Benne a fővédnökök, védnökök, és a Szepesi Szövetség tisztikarának, és a Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület tisztikarának névsorával, Kirsch Jenő előszavával, a kiállított műtárgyak jegyzékével, a kiállított művek alkotóinak névsorával (születési és halálozási dátumokkal), fekete-fehér képmellékletekkel, a borító hátán Herendi Porcellángyárt Rt. reklámjával. Kiadói zsínorfűzésű papírkötésben. /
Artist of Szepes in the XIX.th-XX.th century. Bp.,1937, Alliance of Szepes, 17. sztl. lev.+25 t. Paperbinding, in Hungarian language.
Munkácsy Mihály kiállítás. Bp., 1952, Műcsarnok, 92 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, a borítóról a kép hiányzik, a borító kopott, a gerinc szakadt, néhány ceruzás aláhúzással.
Simon Zsuzsa (szerk): Impressionisten aus Ungarn: Die Nagybányaer Künstlerkolonie 1896-1944. Miskolc/Kempen, 1997, MissionArt Galerie/ Städtisches Kramer Museum. 62p. Kiállítási katalógus német nyelvű előszóval , színes reprodukciókkal, többek közt Ziffer Sándor, Boromisza Tibor, Maticska Jenő, Thorma János, Tihanyi Lajos, Czigány Dezső, Perlrott Csaba Vilmos, Kádár Géza, Nagy Oszkár és Jándi Dávid képeivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. gerincen apró sérüléssel.
Lehel Ferenc: A keresők 1.: Cézanne. [Bp.], 1923, Amicus 80 p. + 11 t. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a könyvtest elvált a borítótól, egy lap kijár. Számozott (77./1000) példány.