Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 257

16726.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Szabó Lilla: Andrássy Kurta János szobrászművész. Pogány Ö. Gábor előszavával. Illusztrált. Bp., Püski, 1996. Kiadói papírkötésben.
16727.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
6 db képzőművészeti kiadvány: András Márkos (Márkos András, Kunsthaus Lübeck, 1992); Konkoly Gyula, Dovin, 1994; Palkó Tibor, Pihenő, 1991; Vojnich Erzsébet, 1990; Fabio Mauri 1959-1969; Kéri Ádám meghívó, 1984
16728.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
5 db képzőművészeti kiadvány: 1980 Labirintus - Ország Lili kiállítása, kiállítási katalógus, Budapesti Történeti Múzeum, 38p. Számos reprodukcióval illusztrált. + Végh András, 2001. + Átváltozások No. 7, 1996. Dada lapszám. + Ioan Bunus, Gelencsér Ferenc, Rosta József, Somlósi Lajos, Budapest Galéria 1991. + Choix d'une collection privée. Sammlungen G.P. und M.E., 1960
16729.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Révész Emese: Rippl-Rónai József. Bp., 2005, BumBum Art Consulting. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, helyenként kissé foltos.
16730.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Lux Antal, Bakonyvári M. Ágnes, Wehner Tibor, Beke László: Misch Ádám. Művészportré. Ein Künstlerportrait. München, 1998, Verlag Südestdentsches Kulturwerk. 69p. Német és magyar nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Misch Ádám festőművész műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16731.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, sérült kiadó papír védőborítóban, kissé koszos borítóval.
16732.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Egészoldalas, fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, a hátsó szennylap és belső kötéstábla foltos.
16733.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Major Máté: Építészettörténet. II. köt.: Feudális társadalmak építészete. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, néhány lap szélén kis ázásnyommal. Megjelent 4000 példányban.
16734.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
16735.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Passuth Krisztina: A nyolcak festészete. Bp., 2010, Fapados. Harmadik kiadás. Berény, Czóbel, Czigány, Kersnstok, Márffy, Orbán, Pór, Tihanyi. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
16736.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Undi Mária: Magyar kincsesláda. Művészi, eredeti rajz- és hímzésminták gyűjteménye. III. füzet: Kalotaszegi írásos hímzés. Bp., én., Szerzői, 4 sztl. lev.+11 t. Kiadói papírmappában, sérült, foltos, megviselt mappában, hiányos, kissé foltos lapokkal.
16737.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft