[Salomon] Reinach: A művészet kis tükre. Fordította és részben átdolgozta Zádor Anna. Bp., 1943, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Annales de la Galerie Nationale Hongroise. A Magyar Nemzeti Galéria évkönyve. 1997-2001. Szerk:: Király Erzsébet. Művészettörténeti tanulmányok Sinkó Katalin tiszteletére. Bp., 2002.,Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes írásokkal. Kiadói papírkötés.
Benne az egyik szerző, sorozatszerkesztő, Jávor Anna saját kezű üdvözlő soraival ellátott üdvözlőkártyával.
Záborszky Gábor kiállítása. Budapest Fővárosi Képtár / Kiscelli Múzeum / Templomtér. Bp., 1998., Kiscelli Múzeum. Kiadói haránt-alakú papírkötés, kissé kopott borítóval, javított kötéssel, 29x42 cm
2010 Magyar Képzőművészeti Egyetem Diplomakatalógus. Hungarian University of Fine Arts. Diploma Cataloge 2010. Szerk.: Forian Szabó Noémi. Bp., 2010., Magyar Képzőművészeti Egyetem. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.