Murádin Jenő: Erdélyi magyar metszetművészet a 20. században. A szerző, Murádin Jenő (1937-) által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Nagyvárad, 2004, Europrint. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
Németh Júlia: Kós András. A szerző, Németh Júlia (1941-) erdélyi magyar újságíró, néprajzkutató, műkritikus és a művész, Kós András (1914-2010) szobrászművész, Kós Károly fia által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Mentor Művészeti Monográfiák. Marosvásárhely, 2002., Mentor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Modernizmus. 1900-1935. Bp., 2006.,Erdész & Makláry Fine Arts Gallery. Gazdag képanyaggal, Bortnyik Sándor, Csáky József, Kassák Lajos, Kádár Béla, Mattis Teutsch János, Moholy-Nagy László, Scheiber Hugó, Vajda Lajos, Uitz Béla és mások munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Kulinyi József: A budapesti szobafestők-, mázolók-, fényezők-, cég-, és címfestők-, aranyozók ipartestületének ötven éve (1886-1936). A szerző és az ipartestület elnöke által ALÁÍRT példány. Bp., 1936. Szerzői, 371 p. Benne Irredenta Hiszekegy ima. Javított kiadói papírborítóval
Peter Baum - Beke László - Steven A. Mansbach: Konok. Bp., 2001. Balassi. Magyar és francia nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Jacob Burckhardt: Az olasz renaissance műveltsége. 104 műmelléklettel. Ford.: Elek Artúr. Bp., 1945, Dante. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.
Török Rezső (1895-196) író, újságíró, regényíró névbejegyzésével.