Nagy Jenő: A torockói magyar népi öltözet. Bukarest 1957. Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Csak 1050 példány! Kiadói papírkötésben. 63p. Sok illusztrációval
Szentimrei Judith: Székely festékesek. Bukarest 1958. Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Csak 1050 példány! Kiadói papírkötésben. 62p. Sok illusztrációval
Pérely Imre (szerk.): Magyar rajzoló művészek. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Többek közt Scheiber Hugó, Bortnyik Sándor, Gulácsy Lajos, Kmetty János, Kozma Lajos, Molnár C. Pál illusztrációival. Több eredeti dúcról készült fametszettel (Jankó János, Kolozsváry Sándor, Kozma Lajos, Csabai Ékes Lajos, Vértes Marcell, Divéky József stb.), valamint egy-egy litográfiával (Gedő Lipót) és linómetszettel (Horváth Jenő). Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban.
Kner Imre: A tipográfiai stílus elemei. (Különlenyomat a Magyar Grafikai Almanach 1933. évfolyamából). Gyoma, 1933, szerzői kiadás (Kner-ny.), 18+(1) p. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 250 példányban. Könyvárusi forgalomba nem került!
A magyar múlt. Varga Nándor Lajos m. kir. főiskolai tanár 40 illusztrációjával. A történelmi fejezeteteket Wodianer-Nemessuri Zoltán írta. Bp.,1996, Szabadkéz Kft. Kiadói keménykötés, jó állapotban.
Számozott (1./400) példány.