Modern magyar litográfia. Modern Hungarian Litography. 1890-1930. Szerk.: Bajkay Éva. A Miskolci Galéria Könyvei 16. Miskolc, 1998, Miskolci Galéria. 222 p. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Moholy-Nagy László, Rippl-Rónai József, Vaszary János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Kankowszky, Tamás: Kamera und Kunst. Bp., 1946., Georg Vajna und Co.,(New York, Transatlantic Arts-ny.), 12 p.+96 (fekete-fehér fotók) t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a képek alatt kézzel írt képcímekkel.
Alvar Gonzales-Palacios: Gli ebanisti del Luigi XV. (XV. Lajos bútorkészítői). Milano, 1966, Fratelli Fabbri Editori. Színes fotókkal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1984 Artpool Letter (AL) 11. szám. Szamizdat művészeti folyóirat egy száma (összesen 11 szám jelent meg). Számos fekete-fehér fotóval. Tűzött papírkötés, jó állapotban.
Halas István: Páros páratlan. Pair impair. Bp., 2004, Mai Manó Ház. Számos fekete-fehér és színes fotóval illusztrált. Magyar és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 800 példányban. Számozott (176./800) példány.
Ulrike Laule - Uwe Geese: Romanesque. Berlin, 2002, Feierabend. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
Kislakásos családi házak mintatervei. Kiadja a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Sajtó alá rendezte: Bierbauer Virgil. Előszó: Dr. Bessenyey Zénó. Bevezető: Irsy László. Bp., 1941, Stephaneum Nyomda, 128 p. Családi házak rajzai és alaprajzai. Kiadói papírkötésben, javított, foltos.