Kovách Pál- Kovách Sándor: A magyarhoni törvényhozás történeti vázolata. Törvénytárunk és a pótgyűjtemények nyomán, Árpád korától fogva mostanig, évsor s a nevezetesebb pontok szerént készítve, és egy törvénykönyvi szótárral felvilágosítva. Egyetlen kiadás. Szeged, 1861. Burger Zsigmond. 282p. Korabeli félvászon kötésben
Széll László: Magyar tejgazdasági joganyag rendszeres feldolgozásban. Feldolgozta: Ifj. Dr. - -. Magyaróvár, 1937., Szerzői,(Magyaróvári-ny.), 80 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Gönczöl Katalin - Korinek László - Lévai Miklós: Kriminológiai ismeretek. Bűnözés. Bűnözéskontroll. Egyetemi Könyvtár. Bp., 1996, Corvina, 417 p. A könyv egyik szerzője, Gönczöl Katalin által Ungár Péter részére DEDIKÁLT példány.
Dr. vitéz Rajty Tivadar: A hites könyvvizsgálat jogszabályai és a hites könyvvizsgálói intézmény Magyarországon. Dr. Kuncz Ödön egyet. ny. r. tanár előszavával. A Magyar Hites Könyvvizsgálók Egyesületének kiadványai 1. Bp., 1941, Magyar Hites Könyvvizsgálók Egyesülete. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
A visszacsatolt keletmagyarországi és erdélyi részeken érvényben volt gazdasági természetü jogszabályok összehasonlitása az érvényes magyar törtévényekkel és rendeletekkel. III. Szociálpolitika. Bp., ,Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara,(Vörösváry-ny.), 4+90 p. Kiadói félvászon-kötés, szakadt borítóval, intézményi bélyegzőkkel.