A bortörvény (1893: XXIII. t.-cz.) ismeretése. A földmívelésügyi m. kir. minister kiadványai 9. sz. Hozzákötve: Csanády Gusztáv, Dr.:Útmutatás a must és bor okszerű kezelésére. Kisebb szőlőbirtokosok számára. Különös tekintettel az 1893: XXIII. t.-cz. végrehajtására. 27 ábrával. Bp., 1898-1899, Pallas, 56; 176 p. Korabeli kissé kopott egészvászon-kötés, minisztériumi adományozó címkével.