16540.
433. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
3 600 Ft
9,55 EUR, 10,29 USD
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrálva, térképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.