1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Hermann Heinz Wille: A kocsitól a gépkocsiig. Bp., 1967., Táncsics. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy lap hiányzik (143/144.), volt könyvtári példány.