17134.
433. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 400 Ft
Ernst Haeckel: Az élet csodái I-II. köt. Természettudományi Könyvtár. Bp.1911, Athenaeum. Kiadói kissé kopott egészvászon kötésben, az egyik borítón kis címkenyomokkal. +Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Fordította dr. Pogány József. Természettudományi Könyvtár. Bp, 1910, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésnyomokkal.