17148.
433. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
Id. Issekutz Béla: Gyógyszertan és gyógyítás. I. köt.: Gyógyszertan, méregtan, gyógyszerrendelés. Bp., 1955, Művelt Nép, 790+(2) p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 5000 példányban.