15511.
433. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,18 EUR, 3,43 USD
Gunther Plüschow: Vitorlások a csodák országába. Fordította: Z. Tábori Piroska. A világ körül. Útirajzok-Útikalandok. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval.