15381.
433. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Hettner Alfréd: Világföldrajz. A leíró földrajz alapvonalai. I-II. köt. I. köt.: Európa. II. köt.: Tengerentúli földrészek. Ford: Dr. Littke Aurél. Bp., 1925-1926, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.