Lampugnani, Guide: Velence és a laguna. Milano, 1910, Lampugnani. Kiad... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000005/Lampugnani-Guide-Velence-es-a-laguna-Milano-1910-Lampugnani-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-eg~II2705098
2705098
15345
433
Books: Travelling, Local History
Leírás: Lampugnani, Guide: Velence és a laguna. Milano, 1910, Lampugnani. Kiadói egészvászon kötés, egyik térkép hiányzik, gerinc sérült, kopottas állapotban.
: karap_norbert