Dr. Vasady Béla (szerk.): Az első Magyar Református Világgyűlés emlékfüzete. Debrecen, 1938. Debrecen sz. kir. város és a Tiszántúli református egyházkerület könyvnyomda-vállalata. Kiadói papírkötés, gerincen apró sérüléssel.