6 000 Ft
14
2 db nagyméretű sörös korsó, anyagában színezett üveg, az egyik jelzett, Dreher Sör felirattal, ón fogóval, sérült porcelán fedéllel (zöld színű); a másik jelzés/felirat nélkül, öntött fém fogóval és fedéllel (barna színű). m: 35-37 cm