Kacor kertészeti-szőlészeti-erdészeti többfunkciós kés, jelzett, fa ma... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Kacor-kerteszeti-szoleszeti-erdeszeti-tobbfunkcios-kes-jelzett-fa-markolattal-kopott-folt~II2800829
2800829
12671
433
Flea Market
Leírás: Kacor kertészeti-szőlészeti-erdészeti többfunkciós kés, jelzett, fa markolattal, kopott, foltos, penge: h: 6 cm, 15 cm.
: karap_norbert