1 200 Ft
Velősy Elek: Miska. A diadalmas cserkészgondolat regénye. Gróf Teleki Pál ajánlásával és Márton Lajos rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyve. Bp.,én., Könyvbarátok Szövetsége,(Egyetemi-ny.), 206 p. Kopott, foltos félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal.