Lalala design rádió, Philippe Starck (Thomson, 1996) Nincs kipróbálva, h: 28 cm / Das Radio Lalala wurde von Philippe Starck entworfen (geb. 18.1.1949 in Paris). Laut Beizettel zur Bedienungsanleitung wurde eine begrenzte Anzahl von 7000 Exemplaren hergestellt. Lautsprecher mit Metallgitter davor.
Ericofon, nincs kipróbálva. m: 21,5 cm, kopásokkal. Az Ericofon egy darabból álló műanyag telefon, amelyet a svéd Ericsson cég készített, és a 20. század második felében forgalmazták. Ez volt az első olyan kereskedelmi forgalomba hozott telefon, amely egyetlen egységbe építette be a tárcsát és a kézibeszélőt.