Régi egyiptomi vázapár, fém, sérült dobozban, kopott, m: 10,5 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Regi-egyiptomi-vazapar-fem-serult-dobozban-kopott-m-10-5-cm~II2794493
2794493
12022
433
Antique
Leírás: Régi egyiptomi vázapár, fém, sérült dobozban, kopott, m: 10,5 cm
: nagy_andras