1943 Magyar Királyi Államvasutak (MÁV) hivatalos menetrendkönyv. I. rész: Hazai menetrendek. (X. évf. 23. sz.) Bp., M. Kir. Államvasutak (Athenaeum-ny.), XXXVI+408+20 p. Utalvány-szelvényekkel, hirdetésekkel. A borítón Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) art deco grafikájával. Kiadói papírkötés, kissé sérült.