2 400 Ft
1943 Uj Idők XLIX. évf., II. félév, 27-53. sz. 1943. júl. 3 - dec. 31. Szerk.: Herczeg Ferenc. Számos fekete-fehér fotóval (közte egészoldalas felvételek, Vadas Ernő, Gruber Ferenc, Szendrő István, Járai Rudolf, stb.), hirdetésekkel, illusztrációkkal. Érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötésben, kopottas, kissé sérült borítóval, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal, kissé laza fűzéssel.